14 Mayıs 2011 Cumartesi

çılgın tercihler

Fırsatlı tırsatlı siteler moda olmuş, alem kavitasyonla incelmeye kasar hale gelmiş. Zor iş! İşte normalde 40 dk uygulanması gerekiyormuş da fırsatlı alınca 25 dk uyguluyorlarmış bıdı bıdı... Seans başı 150 tl bırakırsan işe yarışıyormuş vs.

Arkadaşım kedi ile dolaşırken bunları konuştuk. Sonra ben fiyatlarının çok uygun olduğunu bildiğim bir dil kursu gördüm ve dedim ki;
-Gel buradan ucuza dil öğren!
ve o muhteşem söz dudaklarının arasından çıkarken saçlarımı havalandırıyor, beni bambaşka gerçeklerle yüzleştiriyordu:

- kafamı büyüteceğime popomu küçültürüm...

çok mantıklı değil de ne? poponu küçültünce zaten seni tavlamaya çalışanlar gerekli kültürü edindireceklerdir :D zaten o dudaklardan çıkan bu söz, kafanın yeterince büyüdüğünü de göstermektedir bir yandan.

neyse, dün gece yine garip bir rüya gördüm.

üç katlı eski bir evimiz var sözde ve 'harbi' karakterli, sözünü sakınmayan bir genç bize kendi yaptığı bir tabloyu aradığını söyleyerek geliyor. muhabbet ediyor vs. ve tabloyu buluyoruz bil bakalım nerde?! tabi ki de tavan arasında. Gördüğüm resim, gerçekten küçük bir tablo. kadın karakteri çizilmeye çalışılmış, etrafında alevler var, kadındaki ana ton kırmızı ve etrafında şimşekler var, saçları da alev olmuş. Bu harbi gence kadının kim olduğunu sorduğumuzda ilk aşık olduğu kişi cevabını alıyoruz. kadını hatırlamak istemediğinden bizde bırakıp, insanlara aşık olma hikayesini anlatırken bu tablonun yurt dışında satıldığı ama tabloyu bulursa geri alacağına dair bir yalan atması elemanın harbiliğini bozmuyordu nedense rüya gereği. bizim de bu şekilde bilmemizi isteyerek, koşarak evden uzaklaştı.

Uyumadan önce yarınki kahvaltıda neler yiyeceğini düşünen var mı? Ah tam bir anket sorusu, es geçmeyeyim o vakit! :oHiç yorum yok:

Yorum Gönder